Workshop Chytrá řešení ve veřejné správě

Zajímají vás chytré technologie a komunikace s občany? Chcete se dozvědět o dobré praxi a realizovaných projektech? Kdo nabízí chytrá řešení ve veřené správě a jaká bude budoucnost v této oblasti?
Téma: Workshopy
Datum konání akce
16. 4. 2019 (13:00 - 16:00)
S výše uvedenými tématy Vás seznámí jak firmy vyvíjející a poskytující chytrá řešení, tak i nezávislí odborníci, zástupci veřejné správy a reprezentanti institucí, které projekty v této oblasti realizují. Patří mezi ně Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové, Město Kolín, Svaz měst a obcí ČR, Neogenia, Gordic, World From Space, Paynnovation, Participation Factory a další. Mezi konkrétní body a témata tak budou patřit podpora řešení ze strany veřejné správy, moderní technologie ve veřejné správě, využití dálkového průzkumu, univerzální systém čipových karet, způsoby participace občanů na místní správě, mobilní rozhlas apod. Prostor bude pro dotazy, diskusi i výměnu kontaktů.

Workshop se bude konat v úterý 16. dubna 2019 od 13:00 hod. na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje, Pivovarské náměstí 1245, v zasedací místnosti P1.906. Přicházet můžete již od 12:30 hod.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti do 10. dubna 2019 přes online registrační formulář.
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.