Kdo nabízí chytrá řešení

Zajímá Vás, kdo nabízí chytrá řešení v daných oblastech? Máte zájem některé chytré technologie pořídit? Právě zde naleznete firmy poskytující chytré produkty a technologie seřazené abecedně dle níže uvedených témat.

 

Nabízíte chytré produkty a technologie?

Nabízíte chytré produkty a technologie, které jsou uplatnitelné v praxi?
Máte za sebou úspěšnou realizaci chytrého řešení nebo implementaci chytrých technologií, kterými byste se rádi pochlubili?

Pak neváhejte a ozvěte se nám na email chytryregion@chytryregion.cz.

Nebo se zaregistrujte do kompetenční mapy* na portále www.proinovace.cz

*Kompetenční mapa je databáze, která popisuje technologické a výzkumné kompetence zaregistrovaných institucí, jejich aktivity a případně poskytované nebo poptávané služby v oblasti výzkumu, vývoje a inovací.

 
Doprava

Další témata: Energetika, Životní prostředí, Veřejná prostranství a bydlení, Veřejná správa a služby

Název subjektu: CITIQ s.r.o.
Adresa: Purkyňova 649/127, Medlánky, 612 00 Brno
Webové stránky: www.citiq.cz
Klíčová slova: doprava, parkování, mobilita, ICT technologie, řízení dopravy

Nabízené služby

Společnost CITIQ je českou firmou podporující koncepty chytrých měst a udržitelné mobility pomocí jednoduchých a cenově dostupných inteligentních dopravních systémů. Jedná se například o bezdrátové geomagnetické detektory CITIQ poskytující aktuální data o dopravě ve městěch nebo o vytíženosti parkoviště. Šetří peníze i životní prostředí.

 

Název subjektu: Cross Zlín, a. s.
Adresa: Hasičská 397, Louky, 763 02 Zlín
Webové stránky: www.cross.cz
Klíčová slova: dopravní, technologie, telematika, systémy, mobilita

Nabízené služby

Dodavatel světelných signalizačních zařízení a systémů, systémů v oblasti silniční meteorologie, výrobce zařízení pro detekci dopravy a vážení za jízdy a parkovacích systémů a platebních terminálů.

 

Název subjektu: DATASYS s.r.o.
Adresa: Praha 3, Jeseniova 2829/20, PSČ 130 00
Webové stránky: www.datasys.cz
Klíčová slova: parkování, energie, signalizace, senzory, cestování, MHD

Nabízené služby

Jsme Váš silný a spolehlivý partner v mnoha oblastech IT. Nabízíme Vám inovační řešení, dlouholeté zkušenosti a vyškolené profesionály s osobním přístupem. Nepřetržitá technická podpora je pro nás samozřejmostí. Společnost DATASYS se zabývá např. následujícími oblastmi: Chytré parkování, optimalizace energií, inteligentní signalizace (správa vzdálených semaforů a dalších zařízení), sledování a optimalizování provozu, inteligentím cestováním s MHD.

  

Název subjektu: EL-VY spol. s.r.o.
Adresa: Čs. armády 218, Chrudim III, 537 01 Chrudim
Webové stránky: www.el-vy.cz
Klíčová slova: doprava, parkování, mobilita, ICT technologie, řízení dopravy

Nabízené služby

Chytré řešení parkovacích domů s vertikální dopravou automobilů pomocí autovýtahů SMART-AUTOLIFT. U těchto autovýtahů stačí pouhé přivolání dálkovým ovladačem. Řídicí systém autovýtahu Vás již sám dopraví do předem zvoleného podlaží k parkovacímu místu.

 

Název subjektu: GREEN Center s.r.o.
Adresa: Zenklova 1545/39, Libeň, 180 00 Praha 8
Webové stránky: www.green.cz
Klíčová slova: doprava, mobilita, úspory energie, energetika, služby

Nabízené služby

Společnost GREEN Center je největším českým výrobcem, dodavatelem a prodejcem parkovacích systémů a automatických závor. Na trhu s parkovacími systémy se pohybujeme již od roku 1992. Kromě chytrých parkovacích systémů nabízíme také další technologie pro řízení parkovišť - kamerový systém pro rozpoznání SPZ, systém pro navádění na volná parkovací místa. Jednou z předností společnosti je výrobní a vývojová základna.

 

Název subjektu: Incinity, s. r. o.
Adresa: Šedesátá 7055 (64. budova), 760 01 Zlín
Webové stránky: www.incinity.cz
Klíčová slova: platforma, integrace, IT, mobilita

Nabízené služby

Softwarová společnost, která dodává integrační platformu pro chytrá města. Dodavatel platformy INVIPO – pružná a otevřená platforma pro integraci technologií, systémů a služeb ve městech a na silnicích.

 

Název subjektu: RCE systems s.r.o.
Adresa: Svatopluka Čecha 1d, Brno, 612 00
Webové stránky: www.rcesystems.cz, www.datafromsky.com
Klíčová slova: analýzy, data, lokalizace, detekce, parkování, monitoring, robotika

Nabízené služby

RCE tým je skupina IT profesionálů v oblasti robotiky, počítačového vidění a vestavěných systémů. Poskytuje profesionální služby ve vývoji software i hardware a výzkumné činnosti. Díky spolupráci s experty z akademické půdy i komerční sféry získali značné zkušenosti v analyzování, projektování a realizaci komplexních mechatronických systémů. Rolí firmy je pomoci vyvinout, implementovat a vylepšit nové, nebo netradiční přístupy v průmyslové automatizaci a přivést je do praxe.

 

Název subjektu: ŠKODA AUTO DigiLab, s. r. o.
Adresa: Jankovcova 1603/47a, Holešovice 170 00, Praha 7
Webové stránky: www.skodaautodigilab.com
Klíčová slova: konektivita, inovace, mobilita

Nabízené služby

Vývoj nabídky, související s konektivitou a mobilitou, vytváří a rozvíjí nápady, testují je a rychle je mění na produkty a služby, aby umožnili novou éru mobility, kde je řízení snadné, bezpečnější, efektivnější.

 

Název subjektu: World from Space s.r.o.
Adresa: Pellicova 624/3, Staré Brno, 602 00 Brno
Webové stránky: worldfrom.space/cs
Klíčová slova: DPZ, satelity, data, monitoring, zeleň, doprava

Nabízené služby

World from Space (svět z vesmíru) je mladou brněnskou firmou inkubovanou v Jihomoravském inovačním centru (JIC). World from Space nabízí firmám a městům pravidelné informace o aktuálním stavu a změnách v oblastech vegetace, sucha, infrastruktury či hospodářské aktivity. Informace firma získává analýzou volně dostupných satelitních dat o povrchu Země programu EU Copernicus. Na zakázku využívá i přesnějších komerčních satelitních dat.

 

Energetika

Další témata: Doprava, Životní prostředí, Veřejná prostranství a bydlení, Veřejná správa a služby

Název subjektu: ELKO EP, s.r.o.
Adresa: Palackého 493, Holešov, Všetuly, 769 01
Webové stránky: www.elkoep.cz
Klíčová slova: energie, osvětlení, chytrá lampa

Nabízené služby

Společnost ELKO EP je jedním z předních světových výrobců elektronických zařízení pro domovní, office a průmyslové automatizace. V oblasti chytrých technologií sezabývá výrobou stmívacích senzorů pro veřejné osvětlení - platformu, která dovede inteligentně kontrolovat intenzitu světelných bodů a díky aktuálním informacím o hodnotách okolního světla a pohybu zvládne v určeném prostoru ztlumit nebo naopak zesílit světelný tok podle potřeby. 
 

 

Název subjektu: E.ON Česká republika, s.r.o.
Adresa: F. A. Gerstnera 2151/6, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice
Webové stránky: www.eon.cz
Klíčová slova: energie, osvětlení, CNG, plyn, fotovoltaika, kotle, jednotky

Nabízené služby

Bezpečné osvětlení pro obec či město. Spočítejte si úsporu s pohonem na CNG. Produkty a ceny elektřiny a zemního plynu za zajímavé ceny. Další nabídka zaměřena na řešení problematiky fotovoltaických panelů nebo kotlíkových dotací. Dále kogenerační jednotky a kotle na biomasu. 
 

 

Název subjektu: Fenix Trading s.r.o.
Adresa: Slezská 535/2, 790 01 Jeseník
Webové stránky: www.fenixgroup.cz
Klíčová slova: energetika, úspory energie, IT technologie, bydlení
Nabízené služby
Firma vyrábí a nabízí kompletní sortiment elektrického vytápění pro váš dům, kancelář, venkovní aplikace, ale i do průmyslových a zemědělských objektů. V rámci chytrých technologií firma rozvíjí koncept budov jako aktivních prvků energetické soustavy, tj. domů s téměř nulovou spotřebou ve standardu 2020.   

 

Název subjektu: FULL CAPACITY s.r.o.
Adresa: Myslbekova 685/19, 169 00 Praha 6
Webové stránky: www.fullcapacity.cz
Klíčová slova: obnovitelné zdroje, solární, lavička, internet

Nabízené služby

Společnost FULL CAPACITY propojuje interaktivní a audiovizualní umění, design, technologie a nové trendy v oblasti obnovitelných zdrojů energie v osobním využití. Společnost vyvinula a uvedla na trh např. solární lavičku CapaSitty určenou pro veřejný prostor, která slouží k odpočinku, poskytuje internetové připojení a nabíjí přístroje pomocí USB a indukce.

 

Název subjektu: GEOVAP, spol. s r. o.
Adresa: Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice
Webové stránky: www.geovap.cz
Klíčová slova: energie, měření, zpracování dat, inteligentní síť, automatizace, GIS
Nabízené služby 

Společnost GEOVAP, spol. s r. o. se zaměřuje na vývoj softwaru a poskytování služeb v oblastech agend veřejné správy, document managementu, GIS, pokročilého zpracování grafických dat, smart grid a průmyslové automatizace. Firma mj. vyvíjí, aplikuje a distribuuje pokročilé řešení pro sběr dat o spotřebě energií (plyn, elektřina, voda, teplo) nebo komplexní řešení městského informačního systému CityWare.

 

Název subjektu: Hags Praha s.r.o.
Adresa: Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré město
Webové stránky: www.streetcharge.cz  
Klíčová slova: solární, energie, nabíjecí, stanice, mobilní, osv
Nabízené služby 
NRG Portable Power přichází s inovativním řešením. Nabídněte svým zákazníkům/hostům čistou solární energii. Udržujte je ve spojení s Vámi, těmi, kteří jsou lídry v oblasti energetické udržitelnosti. Solární nabíjecí stanice NRG Street Charge nabízí snadný způsob, jak dodat energii mobilním zařízením s rychlostí nabíjení ze zásuvky, za použití obnovitelné energie ze slunce. Sobol Bollard zajistí osvětlení cest bez nutnosti ovládání.

 

Název subjektu: HE3DA s.r.o.
Adresa: Beranových 130, 199 05 Praha - Letňany
Webové stránky: www.he3da.com
Klíčová slova: energetika, úspory energie, nanotechnologie
Nabízené služby
Firma se zabývá vývojem a výrobou nové lithiové 3D baterie. Produkt je založen na mimořádných vlastnostech nanomateriálů. 3D baterie má vyšší kapacitu, nízký vnitřní odpor, nízké výrobní náklady a maximální bezpečnost. Tento nový a moderní 3D koncept baterie je jedinou cestou k vyšší kapacitě, která umožňuje rovněž bezpečné skladování energie ve stovkách megawattů. 

 

Název subjektu: IQ Structures s.r.o
Adresa: Hlavní 130, 250 68 Husinec – Řež
Webové stránky: www.iqstructures.com
Klíčová slova: energetika, úspory energie, nanotechnologie
Nabízené služby
IQ Structures je mladá technologická firma, která pracuje jako architekt a zároveň stavitel struktur velikosti lidského vlasu, ale i tisíckrát menších. Ty jsou tak malé, že dokáží ohýbat světelný paprsek, vytvářet podpůrné lešení pro růst buněk nebo pomáhat vyrábět čistou energii. Její chytré nano a mikro struktury tak pomáhají měnit zažité zvyklosti v řadě oblastí od automobilových světel, přes energetiku, až po ochranu proti padělání a podvodům.

 

Název subjektu: JD ROZHLASY s.r.o.
Adresa: Vigantice 196, Vigantice, 75661
Webové stránky: www.jdrozhlasy.cz
Klíčová slova: energie, osvětlení, úspory, fotovoltaika, solární, rozhlas, občané, varovný systém

Nabízené služby

JD ROZHLASY s. r. o. je výrobcem vlastního rozhlasového a varovného systému AMO, který využívá více než 500 obcí v České republice a na Slovensku. Dále vyrábí chytré LED veřejné osvětlení, osvětlení interiérové a solární osvětlení

 

Název subjektu: PARDAM s.r.o.
Adresa: Jahnova 8, 530 02 Pardubice
Webové stránky: http://pardam.cz
Klíčová slova: energetika, životní prostředí, úspory energie, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Firma využívá technologii odstředivého zvlákňování pro vývoj a výrobou nanovlákenných materiálů a jejich aplikaci v průmyslu. Vyrábí anorganické nanovlákenné materiály používané např. jako separátory Li-ion baterií, analytické adsorbční pipety, katalyzátory, kompozitní materiály, dalším výrobkem jsou polymerní nanovlákenné membrány využívané jako filtrační membrány pro různé typy médií, či bariérové membrány.  Společnost se dále podílí se na řadě vývojových aktivit v rámci evropských i komerčních projektů.

 

Název subjektu: Softlink s.r.o.
Adresa: Tomkova 409, 278 01 Kralupy nad Vltavou
Webové stránky: www.softlink.cz
Klíčová slova: analýza, data, monitoring, měření, ICT technologie, komunikace
Nabízené služby
Firma se zaměřuje především na oblasti měření a regulace pomocí bezdrátových technologií – hlavně v bytových domech a multifunkčních objektech, ale také v průmyslu. V současné době je absolutní jedničkou na trhu a udržuje si konkurenční náskok díky neustálému vývoji. Přináší zákazníkům nejen komunikační řešení v podobě monitorovacích a informačních systémů, ale také moderní možnosti bezdrátové komunikace v oblasti měření a regulace pro jednotlivce, firmy, multifunkční budovy, logistické areály, výrobní provozy, apod. 

 

Životní prostředí

Další témata: Doprava, Energetika, Veřejná prostranství a bydlení, Veřejná správa a služby

Název subjektu: Ability Group s.r.o.
Adresa: Bieblova 21, 150 00 Praha 5
Webové stránky: www.abilityconcept.eu
Klíčová slova: veřejný prostor, životní prostředí, úspora energií, ICT technologie, bydlení

Nabízené služby

Společnost navrhuje vlastní řešení pro koncept chytrých měst, ale i řešení která jsou dostupná pro soukromý sektor. Posláním je vyrábět zařízení, která budou přínosem pro své okolí. Ability Group vyrábí chytrá řešení a zkvalitňujeme veřejný prostor pro nás všechny. Zaměřuje se např. na chytré lavičky, chytré střechy, wifi konektivitu, senzoriku apod. Veškeré výrobky jsou navrženy a vyrobeny v České republice.

 

Název subjektu: ACO Marine s.r.o.
Adresa: Nádražní 72, 150 00 Praha 5
Webové stránky: www.acomarine.com/contact/aco-marine-locations/ 
Klíčová slova: životní prostředí, čištění vody, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Společnost ACO Marine s.r.o. se specializuje na systémy pro úpravu odpadní vody, odlučovače tuku, nádrže, potrubí, odvodňovací systémy. Vyvíjí unikátní čističky vody s nanofiltrací na principu fyzikálního čištění vody bez chemikálií prostřednictvím technologie hybridní asymetrické selektivní membránové separace. Membránová separace je nejčistší známou technologií, kdy separační proces probíhá pouze na základě velikosti molekul.

 

Název subjektu: Advanced Materials JTJ s.r.o.
Adresa: Kamenné Žehrovice 23, 273 01
Webové stránky: www.amjtj.com  
Klíčová slova: životní prostředí, bydlení, veřejný prostor, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Společnost Advanced Materials JTJ s.r.o. je inovační firma orientovaná na nanotechnologie. Zaměřuje se na oblast nanočástic keramických oxidů a jejich praktického využití v oblastech ochrany životního prostředí a energetice. Specializuje se mj. na funkční nátěry s nanočásticemi TiO2 s mimořádně silným fotokatalytickým efektem, které účinně likvidují ze vzduchu organické a anorganické polutanty, viry, bakterie a další mikroorganismy.

 

Název subjektu: Aquanix s.r.o.
Adresa: Na Folimance 2155/15, Vinohrady, Praha 2, 120 00
Webové stránky: www.aquanix.cz
Klíčová slova: děšťová voda, hospodaření s vodou, města, odtok

Nabízené služby

Firma se zabývá komplexními systémy využívání dešťové vody, vsakování a retenci. Nabízí plný servis od bezplatné konzultace, jak nakládat a efektivně využít odpadní dešťovou vodu, zajistí projektovou dokumentací, pomohou se získáním dotací z programu dešťovka, navrhnou a realizují řešení na míru domácnostem, firmám, úřadům a dalším subjektům. 

  

Název subjektu: ASIO, spol. s r.o.
Adresa: Kšírova 552/45, 619 00 Brno
Webové stránky: www.asio.cz   
Klíčová slova: životní prostředí, čištění vody, čištění vzduchu, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Společnost pracuje v oboru vývoje, výroby a dodávek technologií pro čištění odpadních vod, úpravu vod a čištění vzduchu (nanofiltry, nanočástice).

 

Název subjektu: ConWe s.r.o.
Adresa: Ptašínského 480/17, Brno-Ponava, 602 00
Webové stránky: www.conwe.cz
Klíčová slova: životní prostředí, čištění vody, chytré technologie, kořenová ČOV
Nabízené služby
Hlavní činností firmy ConWe je projektování čistíren odpadních vod pro obce, rodinné domy nebo skupiny rodinných domů. ConWe pro své zákazníky zpracuje studie, analýzy, posudky pro realizace čistírny odpadních vod, zajistí odborný dohled nebo autorský dozor při výstavbě vaší kořenové čistírny, pomůže vám s její realizací a poskytne odborný servis i při budoucím provozování. Při využití služeb "od A do Z", tj. od návrhu, realizaci a odborné kontrole provozu ConWe poskytuje a  garantuje odtokové parametry po dobu životnosti čistírny (minimálně 30 let). Do portfolia firmy spadá i projekcie krajinotvorných opatření na zadržování vody v krajině.

 

 
Název subjektu: DHI a.s. 
Adresa: Na Vrších 1490/5, Praha 10, 100 00
Webové stránky: www.worldwide.dhigroup.com
Klíčová slova: pitná voda, ekologie

Nabízené služby

Společnost DHI nabízí širokou paletu služeb a nástrojů pro oblast vodního hospodářství a životního prostředí. Konzultační a expertní činnost je založena na aplikaci moderních technologií, jako jsou monitorovací systémy, matematické modely, nástroje pro podporu rozhodování a další. Poskytují konzultaci v odvětví vodního hospodaření,  širokou paletu služeb v oblasti monitoringu vodního hospodářství a životního prostředí. Nabízejí pokročilé softwarové nástroje pro hydrologické a hydraulické modely, správu dat a mnoho dalších funkcí.

 

Název subjektu: FILTERMAC s.r.o.
Adresa: Růžová 950/15, Praha 1, 110 00
Webové stránky: www.filtermac.com
Klíčová slova: pitná voda, ekologie

Nabízené služby

Filtermac, je novou službou občanům. Evropská města a obce reagují na nekonečné množství PET láhví a plastů. Vytváří síť veřejných fontán, které nabízí mikrofiltrovanou, perlivou i neperlivou vodu do vlastní láhve zdarma nebo za minimální poplatek. Myšlenka je jednoduchá. Pokud nabídneme lidem kvalitní, perlivou i neperlivou vodu, přestanou kupovat PET láhve.

 

Název subjektu: GABEN, spol. s r.o.
Adresa: Trocnovská 27, Ostrava Přívoz 702 00
Webové stránky: www.gaben.cz
Klíčová slova: životní prostředí, odpady, odpadové hospodářství

Nabízené služby

Společnost GABEN se specializuje na oblast identifikačních systémů nejen pro výrobní a logistické podniky, aktivně se zabývá řešením a využitím Auto-ID technologií na poli nakládání s odpady, ale také vlastním vývojem softwarových i hardwarových produktů. Portfolio jejich služeb se skládá z výroby RFID etiket SMARLABEL, výroby samolepicích etiket a visaček pro termotransferový potisk, montáže a výroby terminálů pro odvádění výrobních operací a zobrazení dokumentace, systémovou integrací při navrhování a realizaci vlastních systémů automatické identifikace na platformách čárových kódů, RFID nebo kamerových systémů ve výrobních a logistických procesech, včetně vývoje vlastních softwarových aplikací, distribucí komponent (snímače, terminály, tiskárny etiket), prodejem a výrobou spotřebního materiálu pro termotransferový tisk (etikety a barvící pásky), kompletní podpora SOHO uživatelů, včetně zakázkového tisku etiket a poradenství.

 

Název subjektu: HODRtechnic s. r. o.
Adresa: Ohrazeniská 403, Staré Hradiště 533 52
Webové stránky: www.hydrostop.cz
Klíčová slova: pitná voda, vodovody, měření, monitoring, úspory

Nabízené služby

Zabezpečení nemovitostí před havarijními i drobnými uníky pitné vody z vodovodních rozvodů. Prodej i instalace zařízení pro regulaci tlaku vody , sporu pitné vody u vodovodních baterií, WC a sprch.  Mechanická filtrace vody, zajištění odstranění tvorby vodního kamene a rzi ve vodovodních rozvodech nemovitostí.

  

Název subjektu: Institut cirkulární ekonomiky, z.ú
Adresa: Bolzanova 1, 110 00 Praha
Webové stránky: incien.org
Klíčová slova: životní prostředí, odpady, odpadové hospodářství, cirkulární ekonomika
Nabízené služby
INCIEN společně se svými partnery pracuje na projektech, které umožňují přechod z lineárního chodu systému na cirkulární. V současnosti se INCIEN věnuje např. optimalizaci systémů odpadového hospodářství v obcích ČR v komplexní míře. Pro samosprávy zpracovává fyzické analýzy odpadu, studie odpadového hospodářství, Plány odpadového hospodářství a dotační poradenství. Věnuje se také osvětovým aktivitám, pilotním projektům v oblasti inteligentních systémů nakládání s odpady.

 

Název subjektu: JRK Česká republika s.r.o.
Adresa: Bolzanova 1, 110 00 Praha
Webové stránky: chytreodpady.cz
Klíčová slova: odpady, odpadové hospodářství, životní prostředí, třídění, evidence odpadů
Nabízené služby
JRK Česká republika byla založena s posláním zlepšovat odpadové hospodářství díky inovacím, které snižují množství směsného komunálního odpadu, předcházejí jeho vzniku a zvyšují míru třídění. Má dlouhodobá partnerství se stovkami samospráv, kde zrealizovali profesionální dodávky inovativních produktů a technologií, zavedli chytrý systém evidence odpadů ECONIT a pomohli s informačními kampaněmi pro občany. Jednotlivcům a domácnostem pomáhají snižovat množství odpadů pomocí ekologických produktů na e-shopu Pro méně odpadu.

  

Název subjektu: JV PROJEKT VH s.r.o.
Adresa: Kosmákova 1050/49, Brno 615 00
Webové stránky: www.jvprojektvh.cz
Klíčová slova: životní prostředí, voda, chytré technologie, hospodaření s vodou, vodovody, kanalizace
Nabízené služby
Společnost JV PROJEKT VH s.r.o nabízí služby v oboru vodohospodářských staveb. Odborný tým firmy navrhuje, projednává a dozoruje stavby kanalizací, vodovodů a zdravotně technických instalací. V souvislosti s klimatickou změnou, která má dopad i na hydrologický režim, zahrnuje do návrhů projektů taková adaptační opatření, která přispívají k udržitelnému rozvoji měst a obcí. K aktivitám firmy v posledních letech také konzultační a osvětová činnost, především v oblasti chytrého hospodaření s dešťovou vodou.

 

Název subjektu: LIKO-S, a.s.
Adresa: U Splavu 1419, Slavkov u Brna, 684 01
Webové stránky: www.liko-s.cz
Klíčová slova: zeleň, veřejné budovy, zelené střechy, zelené fasády

Nabízené služby

LIKO-S je česká výrobní a stavební rodinná firma, která se zabývá na poli chytrých řešení vývojem a výstavbou prvků tzv. zelené infrastruktury. Vyvíjí technologie, které umožňují návrat ke kořenům moderní cestou. Stavěním zelených fasád, zelených střech, nebo kořenových čistíren, přináší řešení pro přírodní tepelnou stabilizaci budov. Dále se věnují instalaci chytrých izolací při zateplení budov.

 

Název subjektu: NAFIGATE Corporation a.s.
Adresa: Prosecká 851/64, 190 00 Praha 9
Webové stránky: www.nafigate.com/cs/  
Klíčová slova: životní prostředí, čištění vody, čištění vzduchu, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Společnost NAFIGATE Corporation a.s. propojuje experty z oblasti vědy a buduje globální centrum excelence, jehož cílem je transfer průlomových high-tech produktů a inovativních technologií na světový trh.  NAFIGATE Corporation, a.s. přináší na globální trh projekty zaměřené na vývoj a výrobu nové energeticky úsporné generace nanovlákenných membrán pro technologie čištění vody a vzduchu, textilní průmysl či kosmetiku.

   

Název subjektu: NanoTrade s.r.o.
Adresa: Dolní Novosadská 41/26, 779 00 Olomouc
Webové stránky: www.nanotrade.cz
Klíčová slova: životní prostředí, bydlení, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Firma realizuje aplikovaný výzkum a vývoj v oblasti antibakteriálních aplikací (roztoky, granuláty, kosmetika a zdravotnické prostředky) a funkčního antibakteriálního prádla nanosilver®.  Dále provádí vývoj, výrobu a dodávky výrobků a technologií pro ochrany povrchů materiálů. Nabízí také nanoaditiva do kapalných a pevných paliv pro snížení spotřeby a emisí a je rovněž dodavatelem speciální technologie lyžařských a pohybových simulátorů.

  

Název subjektu: Nano4people s.r.o.
Adresa: Místecká 762, 739 21 Paskov
Webové stránky: www.nano4people.cz
Klíčová slova: životní prostředí, bydlení, veřejný prostor, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Společnost Nano4people s.r.o. je inovativní firma, která se zabývá a podílí na vývoji, optimalizaci a realizaci konkrétních aplikací speciálních multifunkčních fotokatalytických antibakteriálních nátěrů, které za pomocí světla dokážou čistit vzduch. Na základě mnohaletých zkušenosti partnerů z vysokých škol, výzkumných ústavů, zdravotních ústavů a předních českých vědců, se aktivně podílí na transferu technologií z oblasti vědy a techniky, týkající se kompozitních nanomateriálů a fyzikálního jevů zvaného fotokatalytická mineralizace, do běžného života.

 

Název subjektu: O2 IT Services s.r.o.
Adresa: Za Brumlovkou 266/2, Michle, 140 00 Praha 4
Webové stránky: www.o2its.cz
Klíčová slova: odpady, nakládání, třídění, ekologie, svoz

Nabízené služby

Odpadové hospodářství jako efektivní a ekonomické nakládání s odpady. Elektronická řešení pro podporu třídění, ekologii a optimalizaci nákladů. Služby pro občany, samosprávu i svozové firmy.

 

Název subjektu: PARDAM s.r.o.
Adresa: Jahnova 8, 530 02 Pardubice
Webové stránky: http://pardam.cz 
Klíčová slova: energetika, životní prostředí, úspory energie, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Firma využívá technologii odstředivého zvlákňování pro vývoj a výrobou nanovlákenných materiálů a jejich aplikaci v průmyslu. Vyrábí anorganické nanovlákenné materiály používané např. jako separátory Li-ion baterií, analytické adsorbční pipety, katalyzátory, kompozitní materiály, dalším výrobkem jsou polymerní nanovlákenné membrány využívané jako filtrační membrány pro různé typy médií, či bariérové membrány.  Společnost se dále podílí se na řadě vývojových aktivit v rámci evropských i komerčních projektů.

 

Název subjektu: PIKATEC CZ s.r.o.
Adresa: Boční I 892/27, 141 00 Praha 4 - Záběhlice
Webové stránky: www.pikatec.cz
Klíčová slova: bydlení, životní prostředí, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Pikatec je ryze česká technologická společnost, která s Technickou univerzitou v Liberci spolupracuje na vývoji nanotechnologií na ochranu povrchů. Nanotechnologie Pikatec chrání povrchy automobilů (exteriér, interiér), v domácnostech (dřevo, sklo, keramiku, nerez, kůži, lakované povrchy, kámen…), v komerční sféře (kanceláře, hotely, restaurace…), lodě, letadla a mnoho dalšího. Patentovaná nanotechnologie chrání povrchy před špiněním a jejich degradací.

 

Název subjektu: Power Plastics s.r.o.
Adresa: Brněnská 30, Žďár nad Sázavou, 591 01
Webové stránky: www.powerplastics.cz
Klíčová slova: filtrace a úprava pitné a procesní vody, komponenty úpravy vody, projektování
Nabízené služby
Firma se zaměřuje na ucelené dodávky filtrů, filtračních zařízení, tvarovek, ventilů, klapek, zpětných a membránových ventilů, automatických armatur, elektrických a pneumatických servopohonů, průtokoměrů, míchadel, injektorů, potrubí a dalších výrobků z PVC-U, nerezu, oceli a jiných materiálů pro rozvody a úpravu pitné i procesní vody, chemikálií a ostatních kapalných médií. Nabízí nejenom jednotlivé komponenty, ale projektuje a instaluje i kompletní systémy pro filtraci a úpravu pitné i průmyslové vody.

 

Název subjektu: MEVA GROUP s.r.o.
Adresa: Na Urbance 632, Roudnice nad Labem, 413 13 
Webové stránky: www.meva.eu
Klíčová slova: veřejný prostor, životní prostředí, odpadové hospodářství, ICT technologie, služby

Nabízené služby

Meva Group je skupina výrobních a obchodních společností zaměřující se na oblast životního prostředí, která se v oblasti smart technologií zabývá výrobou chytrách odpadových nádob jako jsou chytré koše, kontejnery a další.

   

Název subjektu: RETAP spol. s r.o.
Adresa: Vaňkova 730, 463 65 Nové Město pod Smrkem
Webové stránky: www.nanocisticky.cz
Klíčová slova: životní prostředí, čištění vzduchu, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
RETAP spol. s r.o. přináší na trh zcela nový a unikátní systém čištění vzduchu pomocí nanofotokatalýzy. Čistička vzduchu nanoaircleaner pomocí fotokatalýzy rozkládá chemické škodlivé látky a likviduje bakterie a viry v interiéru. V současné době firma RETAP představila 5 typů určených pro čištění vzduchu objemu od cca 30-150 m3.

 

Název subjektu: Rokospol, a.s.
Adresa: Krakovská 1346/15, 110 00 Praha – Nové Město
Webové stránky: www.rokospol.cz
Klíčová slova: životní prostředí, bydlení, veřejný prostor, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Firma ROKO vznikla v roce 1992 v Uherském Brodě a od počátku se zabývala velkoobchodním prodejem nátěrových hmot a stavební chemie. Firma klade důraz na vlastní výzkum a vývoj, což jí dává možnost budovat produktové portfolio výrobků srovnatelných s produkty předních světových výrobců. Mezi její produkty patří mj. interiérová nátěrová barva s nanočásticemi TiO2, která čistí vzduch, ničí škodlivé patogenní bakterie, zápachy a cigaretový kouř.

 

Název subjektu: Sensoneo a. s.
Adresa: Science Park, Ilkovicova 8, Bratislava, 841 01, Slovensko
Webové stránky: www.sensoneo.com
Klíčová slova: občan, odpad, svoz odpadu, kontejner, senzor, IOT, management odpadu, veřejný prostor, životní prostředí, odpadové hospodářství
Nabízené služby
Společnost Sensoneo poskytuje městům a podnikům inteligentní řešení správy odpadů, která efektivně řídí životnost odpadu a zlepšuje životní prostředí a komfort života obyvatel. Řešení kombinuje interně vyráběné ultrazvukové inteligentní snímače, které monitorují odpad v reálném čase se sofistikovaným softwarem, poskytují městům a firmám schopnost rozhodování založenou na datových datech a optimalizují trasy sběru odpadu, frekvence a zatížení vozidla.

 

Název subjektu: SINDLAR Group s.r.o.
Adresa: Na Brně 372/2a, 500 06 Hradec Králové
Webové stránky: www.sindlar.cz
Klíčová slova: životní prostředí, voda, chytré technologie, hospodaření s vodou, OZE
Nabízené služby
Cílem skupiny SINDLAR je zajistit co nejširší nabídku služeb v oblasti hospodaření s vodou, zejména provázanost vodohospodářských staveb na trvale udržitelný rozvoj lidské společnosti, ochranu přírodních zdrojů a biodiverzity. Skupina působí v oblasti výzkumu, osvěty a publikační činnosti se zaměřením na inovační technologie ekologicky šetrných přístupů k hospodaření s vodou v krajině a obnovitelnými zdroji.

 

Název subjektu: Softlink s.r.o.
Adresa: Tomkova 409, 278 01 Kralupy nad Vltavou
Webové stránky: www.softlink.cz
Klíčová slova: analýza, data, monitoring, měření, ICT technologie, komunikace
Nabízené služby
Firma se zaměřuje především na oblasti měření a regulace pomocí bezdrátových technologií – hlavně v bytových domech a multifunkčních objektech, ale také v průmyslu. V současné době je absolutní jedničkou na trhu a udržuje si konkurenční náskok díky neustálému vývoji. Přináší zákazníkům nejen komunikační řešení v podobě monitorovacích a informačních systémů, ale také moderní možnosti bezdrátové komunikace v oblasti měření a regulace pro jednotlivce, firmy, multifunkční budovy, logistické areály, výrobní provozy, apod.

 

Název subjektu: Svaz zakládání a údržby zeleně, z.s.
Adresa: Údolní 567/33, Brno-město, 602 00 Brno
Webové stránky: www.zelenestrechy.info
Klíčová slova: zahradní, zeleň, střechy, ŽP, výstavba

Nabízené služby

Sdružují fyzické a právnické osoby, které podnikají v oblasti zahradní a krajinářské tvorby a profesně se zabývají problematikou zeleně na konstrukcích, zejména vegetačních střech. Podporují ozeleňování střech a stěn budov a jiných stavebních konstrukcí jako součásti udržitelné výstavby, ochrany ŽP a návratu zeleně do sídel.

 

Název subjektu: VERB Group s.r.o. - Bigbelly
Adresa: Nad Palatou 30, 150 00 Praha 5
Webové stránky: www.verb.cz, www.bigbelly.com
Klíčová slova: komunální odpad, uliční odpad, chytré koše, životní prostředí, zvýšená efektivity svozu odpadkových košů, IoT technologie, optimalizace svozu košů
Nabízené služby
VERB Group se zabývá moderními technologiemi pro veřejná prostranství. Jedním z produktů jsou chytré koše Bigbelly. Chytré koše lisují vhozený uliční odpad a jsou stále online. Obsuha ví přesně, kdy je koš zcela zaplněn a kdy jej musí vyvézt. Koše patří do míst, kde se kumuluje pouliční odpad; tedy centra měst, dopravní uzle, nádraží, parky, obchodní centra a obchody. Chytré koše snižují četnost svozu uličního odpadu až o 90%.

 

Název subjektu: VODA CZ s.r.o.
Adresa: Bohuslava Martinů 1038, 500 02 Hradec Králové
Webové stránky: www.vodacz.com
Klíčová slova: životní prostředí, voda, chytré technologie, hospodaření s vodou, čištění odpadních vod
Nabízené služby
Společnost VODA CZ, s.r.o. byla založena v roce 2002. Zaměřuje se na čištění odpadních vod i na dodávky technologií pro úpravu a hygienizaci pitné vody nebo chytré hospodaření s dešťovou vodou. Mezi hlavní pilíře patří politika jakosti a ochrana životního prostředí. 

 

Název subjektu: World from Space s.r.o.
Adresa: Pellicova 624/3, Staré Brno, 602 00 Brno
Webové stránky: worldfrom.space/cs
Klíčová slova: DPZ, satelity, data, monitoring, zeleň, doprava

Nabízené služby

World from Space (svět z vesmíru) je mladou brněnskou firmou inkubovanou v Jihomoravském inovačním centru (JIC). World from Space nabízí firmám a městům pravidelné informace o aktuálním stavu a změnách v oblastech vegetace, sucha, infrastruktury či hospodářské aktivity. Informace firma získává analýzou volně dostupných satelitních dat o povrchu Země programu EU Copernicus. Na zakázku využívá i přesnějších komerčních satelitních dat.

 

Veřejná prostranství a bydlení

Další témata: Doprava, Energetika, Životní prostředí, Veřejná správa a služby

Název subjektu: FOXON s.r.o.
Adresa: Polní 367/13, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec
Webové stránky: www.foxon.cz
Klíčová slova: internet, věcí, analýza, cloud, úložiště

Nabízené služby

Společnost FOXON přináší jako první společnost v České a Slovenské republice ucelenou řadu konkrétních řešení Internetu věcí pro oblasti chytrých měst a budov, a také pro oblasti průmyslového použití IIOT a M2M. Všechna data jsou archivována, analyzována a vyhodnocována v profesionálním internetovém cloudovém úložišti, díky kterému mají uživatelé přístup ke všem informacím 24 hodin denně. 

 

Název subjektu: GORDIC spol. s r.o.
Adresa: Erbenova 4, 586 01 Jihlava
Webové stránky: www.gordic.cz
Klíčová slova: analýza, data, monitoring, IT technologie, internet věcí, IT bezpečnost
Nabízené služby
GORDIC spol. s.r.o. je předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů.  V její činnosti se protíná oblast informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a internetu věcí.  V oblasti chytrého bydlení firma vyvinula IoT integrační platformou Myjordomus, která slouží k propojení technologií do jednoho ekosystému a nabízí chytré řešení pro domácnosti a organizace.   
 

 

Název subjektu: HDL Automation s.r.o.
Adresa: Italská 1800/35, Praha 2
Webové stránky: www.hdl-automation.cz
Klíčová slova: analýza, data, monitoring, IT technologie, bydlení, internet věcí
Nabízené služby
Firma se angažuje zejména v technologiích pro chytré budovy. Dodává všechno, co pro automatizaci budov potřebujete – od napájení, přes řídící jednotky, až po mobilní aplikaci. Nabízí komplexní řešení pro inteligentní domácnosti a kanceláře, hotely a veřejné prostory.

 

Název subjektu: Fenix Trading s.r.o.
Adresa: Slezská 535/2, 790 01 Jeseník
Webové stránky: www.fenixgroup.cz
Klíčová slova: energetika, úspory energie, IT technologie, bydlení
Nabízené služby
Firma vyrábí a nabízí kompletní sortiment elektrického vytápění pro váš dům, kancelář, venkovní aplikace, ale i do průmyslových a zemědělských objektů. V rámci chytrých technologií firma rozvíjí koncept budov jako aktivních prvků energetické soustavy, tj. domů s téměř nulovou spotřebou ve standardu 2020.  

 

Název subjektu: FILTERMAC s.r.o.
Adresa: Růžová 950/15, Praha 1, 110 00
Webové stránky: www.filtermac.com
Klíčová slova: pitná voda, ekologie

Nabízené služby

Filtermac, je novou službou občanům. Evropská města a obce reagují na nekonečné množství PET láhví a plastů. Vytváří síť veřejných fontán, které nabízí mikrofiltrovanou, perlivou i neperlivou vodu do vlastní láhve zdarma nebo za minimální poplatek. Myšlenka je jednoduchá. Pokud nabídneme lidem kvalitní, perlivou i neperlivou vodu, přestanou kupovat PET láhve.

 

Název subjektu: JD ROZHLASY s.r.o.
Adresa: Vigantice 196, Vigantice, 75661
Webové stránky: www.jdrozhlasy.cz
Klíčová slova: energie, osvětlení, úspory, fotovoltaika, solární, rozhlas, občané, varovný systém

Nabízené služby

JD ROZHLASY s. r. o. je výrobcem vlastního rozhlasového a varovného systému AMO, který využívá více než 500 obcí v České republice a na Slovensku. Dále vyrábí chytré LED veřejné osvětlení, osvětlení interiérové a solární osvětlení

 

Název subjektu: Level s.r.o.
Adresa: Plhovská 1997, Náchod 547 01
Webové stránky: www.positrex.com
Klíčová slova: GPS, doprava, internet, věcí, zabezpečení, domov, klíč, kód

Nabízené služby

Positrex, to jsou pokročilá GPS řešení, která sledují to, co hýbe vaším byznysem. Díky nám víte nejen to, kde vaše věci jsou, ale také co dělají a co se s nimi děje. Přinášíme vám skutečný Internet věcí (IoT), abyste mohli svůj podnik spravovat lépe. Sídlo v České republice, produkty po celém světě. V nabídce je také efektivní zabezpečení domova, které umožňuje identifikovat přicházející osoby bezkontaktní kartou, RFID klíčem nebo zadáním kódu na ovládacím displeji.

  

Název subjektu: NanoTrade s.r.o.
Adresa: Dolní Novosadská 41/26, 779 00 Olomouc
Webové stránky: www.nanotrade.cz
Klíčová slova: životní prostředí, bydlení, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Firma realizuje aplikovaný výzkum a vývoj v oblasti antibakteriálních aplikací (roztoky, granuláty, kosmetika a zdravotnické prostředky) a funkčního antibakteriálního prádla nanosilver®.  Dále provádí vývoj, výrobu a dodávky výrobků a technologií pro ochrany povrchů materiálů. Nabízí také nanoaditiva do kapalných a pevných paliv pro snížení spotřeby a emisí a je rovněž dodavatelem speciální technologie lyžařských a pohybových simulátorů.

  

Název subjektu: PIKATEC CZ s.r.o.            
Adresa: Boční I 892/27, 141 00 Praha 4 - Záběhlice
Webové stránky: www.pikatec.cz
Klíčová slova: bydlení, životní prostředí, chytré technologie, nanočástice
Nabízené služby
Pikatec je ryze česká technologická společnost, která s Technickou univerzitou v Liberci spolupracuje na vývoji nanotechnologií na ochranu povrchů. Nanotechnologie Pikatec chrání povrchy automobilů (exteriér, interiér), v domácnostech (dřevo, sklo, keramiku, nerez, kůži, lakované povrchy, kámen…), v komerční sféře (kanceláře, hotely, restaurace…), lodě, letadla a mnoho dalšího. Patentovaná nanotechnologie chrání povrchy před špiněním a jejich degradací.

 

Název subjektu: Sensoneo a. s.
Adresa: Science Park, Ilkovicova 8, Bratislava, 841 01, Slovensko
Webové stránky: www.sensoneo.com
Klíčová slova: občan, odpad, svoz odpadu, kontejner, senzor, IOT, management odpadu, veřejný prostor, životní prostředí, odpadové hospodářství
Nabízené služby
Společnost Sensoneo poskytuje městům a podnikům inteligentní řešení správy odpadů, která efektivně řídí životnost odpadu a zlepšuje životní prostředí a komfort života obyvatel. Řešení kombinuje interně vyráběné ultrazvukové inteligentní snímače, které monitorují odpad v reálném čase se sofistikovaným softwarem, poskytují městům a firmám schopnost rozhodování založenou na datových datech a optimalizují trasy sběru odpadu, frekvence a zatížení vozidla.

 

Název subjektu: URBIDO           
Adresa: Technologická 375/3, Pustkovec, 708 00 Ostrava
Webové stránky: www.urbido.cz
Klíčová slova: Smart City, eGovernment, facility management: provoz a údržba, správa nemovitostí, provoz osvětlení, údržba komunikací nebo mobiliáře
Nabízené služby
Urbido je webovou aplikací, která pomáhá přehledně a jednoduše spravovat veškerý majetek obcím. Poskytuje komplexní databázi informací a dokumentů o každodenních činnostech. Do aplikace se můžete přihlásit téměř odkudkoliv dle přihlašovacích údajů jednotlivce a pravidel GDPR. Urbido je tu pro obce, které chtějí dělat své činnosti správy jednoduše a efektivně.

 

Název subjektu: VERB Group s.r.o. - Bigbelly
Adresa: Nad Palatou 30, 150 00 Praha 5
Webové stránky: www.verb.cz, www.bigbelly.com
Klíčová slova: komunální odpad, uliční odpad, chytré koše, životní prostředí, zvýšená efektivity svozu odpadkových košů, IoT technologie, optimalizace svozu košů
Nabízené služby
VERB Group se zabývá moderními technologiemi pro veřejná prostranství. Jedním z produktů jsou chytré koše Bigbelly. Chytré koše lisují vhozený uliční odpad a jsou stále online. Obsuha ví přesně, kdy je koš zcela zaplněn a kdy jej musí vyvézt. Koše patří do míst, kde se kumuluje pouliční odpad; tedy centra měst, dopravní uzle, nádraží, parky, obchodní centra a obchody. Chytré koše snižují četnost svozu uličního odpadu až o 90%.

 

Veřejná správa a služby

Další témata: Doprava, Energetika, Životní prostředí, Veřejná prostranství a bydlení

Název subjektu: ALEF Distribution CZ, s.r.o.
Adresa: Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8
Webové stránky: www.alef.com/cz/ 
Klíčová slova: analýza, data, monitoring, IT bezpečnost, komunikace
Nabízené služby
ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, kormě distribuce chytrých řešení a technologií zajišťuje školení v oblasti datové infrastruktury, IT bezpečnosti a hlasové komunikace.
 

 

Název subjektu: GORDIC spol. s.r.o.
Adresa: Erbenova 4, 586 01 Jihlava
Webové stránky: www.gordic.cz
Klíčová slova: analýza, data, monitoring, IT technologie, internet věcí, IT bezpečnost
Nabízené služby
GORDIC spol. s.r.o. je předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů.  V její činnosti se protíná oblast informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a internetu věcí. Zaštiťuje platformu KYBEZ, která je založená na bezplatné, dobrovolné a efektivní spolupráci odborných akademických, veřejných a mediálních institucí a nezávislých specializovaných komerčních společností z oblasti informačních a telekomunikačních technologií. 

 

Název subjektu: Chytrá péče s.r.o.
Adresa: Opatovická 1314/9, 110 00 Praha 1
Webové stránky: www.chytrapece.cz
Klíčová slova: Asistenční služba, důchodci, dohled 24/7
Nabízené služby
Společnost Chytrá péče je českou firmou podporující koncept chytrých měst skrze moderní asistenční službu, která udržuje seniory nebo jiné osoby v aktivním životním režimu a v bezpečí, přesto však v přirozeném prostředí domova. Našimi produkty jsou malá bezdrátová zařízení na principu mobilních telefonů s vlastní kartou SIM, která pomáhají získat sebedůvěru ve vlastním prostředí. V případě potíží je pomoc vždy nablízku a naši klienti si nemusí odepřít své oblíbené činnosti kvůli obavám z nečekaných problémů. Jsme registrovaná profesionální sociální služba, jsme tu pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Název subjektu: Ingenico CZ
Adresa: Lazarská 11/6, Nové Město, 120 00 Praha 2
Webové stránky: www.ingenico.com
Klíčová slova: občan, mobilita, platby, ICT technologie, služby, eGovernment

Nabízené služby

Poskytujeme obchodníkům ucelenou a inovativní nabídku služeb a řešení, které zjednodušují platební proces. Nakupování je tak rychlé, bezproblémové a bezpečné bez ohledu na prodejní kanál či způsob platby. Chytré platební terminály spojují nejpokročilejší technologie s aktuálními bezpečnostními požadavky, které dokáží vyhovět všem potřebám odvětví i platebním scénářům. Zákazník na terminálu bez problémů objedná a zaplatí taxi, ohodnotí obsluhu, přispěje na charitu, zaplatí složenku, uplatní body z věrnostního programu nebo rozdělí částku na účtu v restauraci mezi přátele.

 

Název subjektu: JD ROZHLASY s.r.o.
Adresa: Vigantice 196, Vigantice, 75661
Webové stránky: www.jdrozhlasy.cz
Klíčová slova: energie, osvětlení, úspory, fotovoltaika, solární, rozhlas, občané, varovný systém

Nabízené služby

JD ROZHLASY s.r.o. je výrobcem vlastního rozhlasového a varovného systému AMO, který využívá více než 500 obcí v České republice a na Slovensku. Dále vyrábí chytré LED veřejné osvětlení, osvětlení interiérové a solární osvětlení

 

Název subjektu: URBIDO           
Adresa: Technologická 375/3, Pustkovec, 708 00 Ostrava
Webové stránky: www.urbido.cz
Klíčová slova: Smart City, eGovernment, facility management: provoz a údržba, správa nemovitostí, provoz osvětlení, údržba komunikací nebo mobiliáře
Nabízené služby
Urbido je webovou aplikací, která pomáhá přehledně a jednoduše spravovat veškerý majetek obcím. Poskytuje komplexní databázi informací a dokumentů o každodenních činnostech. Do aplikace se můžete přihlásit téměř odkudkoliv dle přihlašovacích údajů jednotlivce a pravidel GDPR. Urbido je tu pro obce, které chtějí dělat své činnosti správy jednoduše a efektivně.

 

Název subjektu: URBITECH s.r.o.
Adresa: Jalubí 453, 687 05 Jalubí
Webové stránky: www.urbitech.cz
Klíčová slova: občan, rozhlas, ICT technologie, služby, eGovernment

Nabízené služby

Inovativní a efektivní nástroj pro komunikaci s občany. Tato služba navazuje na klasické rozhlasy a vytváří další dimenzi, která díky moderním technologiím tyto staré rozhlasy doplňuje či úplně nahrazuje, a to s velkou úsporou nákladů oproti starým rozhlasům. S občany lze komunikovat a informovat je pomocí SMS zpráv, e-mailů, webových stránek obce, sociálních sítí či aplikace pro chytré telefony. Veškeré komunikační kanály se ovládají z jednoho místa a dochází zde k úspoře času a výraznému zvýšení efektivity.

 

Název subjektu: TopGis, s.r.o.
Adresa: Hněvkovského 30/65, Komárov, 617 00 Brno
Webové stránky: www.topgis.cz
Klíčová slova: pasportizace, gisonline, ortofotomap, sběr, data, kamery, panorama, mapy

Nabízené služby

TopGis s.r.o. je společnost složená z týmu pěti desítek praktických inovátorů s dlouholetou praxí v GIS oboru a softwarových architektů. Poskytujeme služby související s pokročilým sběrem a zpracováním geoprostorových dat a umožňujeme jejich zpracování a využití prostřednictvím webového portálu gisonline.cz. Do našeho technologického parku patří vlastní letadla, kamerové a laserové senzory, či automobily, které snímají PANORAMAtické záběry našich měst a vesnic nejen pro mapy.cz.

 

Zaujaly Vás firmy nabízející chytrá řešení?

Podívejte se, jaké konkrétní produkty a technologie firmy nabízejí nebo se inspirujte, kde všude lze SMART řešení využít.

A nalezněte dotaci na jeho realizaci z některého z dotačních programů.

 

Nabízíte chytré produkty a technologie?

Nabízíte chytré produkty a technologie, které jsou uplatnitelné v praxi?
Máte za sebou úspěšnou realizaci chytrého řešení nebo implementaci chytrých technologií, kterými byste se rádi pochlubili?

Pak neváhejte a ozvěte se nám na email chytryregion@chytryregion.cz.

Nebo se zaregistrujte na portále www.proinovace.cz