Publikováno: 2. 4. 2019 12:44:00

Soutěž Zlatý erb 2019 – výsledky celostátního kola

Na konferenci ISSS v Hradci Králové byly 1. dubna 2019 slavnostně vyhlášeny výsledky již 21. ročníku populární soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí.
Soutěže se v letošním roce zúčastnily obce a města z celé ČR, ze všech 14 krajů. Celkově se zapojilo 435 webových stránek a projektů obcí a měst včetně elektronických služeb a turistických prezentací.

Z Královéhradeckého kraje uspělo v soutěži hned několik subjektů. Královéhradecká obec Lovčice dokonce získala 1. místo za nejlepší webové stránky obce. Cenu ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci získalo v kategorii "Města, obce" město Dvůr Králové nad Labem (2. místo), v kategorii "Turistické atraktivity" uspělo Centrum Walzel z Meziměstí (3. místo).

I v letošním roce byla vedle tradičních kategorií udělena také „Zvláštní cena Jana Savického“ za nejlépe zvládnuté povinné informace, tentokrát zvlášť pro obce a města, porota shledala bezchybné zpracování povinných informací u obce Lovčice a webových stránkách města Jihlavy. Metodické pokyny pro hodnocení této kategorie speciálně pro soutěž Zlatý erb vypracovalo Ministerstvo vnitra.
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.