Publikováno: 9. 9. 2020 16:30:00

Kyberbezpečnost v době covidové

Národní klastrová asociace, Královéhradecký kraj, Network Security Monitoring Cluster, Czechinvest a partneři Vás zvou na konferenci věnovanou praktickým doporučením a prezentacím účelných technických řešení.
Potřebujete zabezpečit firemní či úřední data v souladu s legislativou GDPR? Zajímá vás jak se mění kyberbezpečnost v souvislosti s COVIDem?

S jakými typy kybernetických útoků se v současnosti nejčastěji můžete setkat? Jak zajistit firemní či úřední textová či akustická data před jejich zcizením? Jaké osvědčené a nejmodernější typy SW a další související bezpečnostní technologie lze v rámci zabezpečení kybernetické  bezpečnosti pořídit pro ochranu výroby a dat v konkrétní organizaci, obci či firmě?

Tato a mnohá další témata budou prezentována dne  23.9. 2020 v Hradci Králové na konferenci KYBERBEZPEČNOST V DOBĚ COVIDOVÉ, která se uskuteční v Hotelu Nové Adalbertinum.

Jste-li  šéf bezpečnosti či IT, manažer ve firmě, působíte v samosprávě, výzkumné organizaci či škole, pak je konference určena právě pro Vás. 

PŘIHLÁŠENÍ NA KONFERENCI PŘES DIGITÁLNÍ FORMULÁŘ: Registraci na konferenci lze provést do 21. 09. 2020 přes online formulář: ZDE
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.