Publikováno: 13. 6. 2022 16:33:00

Další nové kurzy v Akademii Chytrého regionu

Spustili jsme 2 nové kurzy: Úvod do Chytrého regionu – díl druhý a Chytřejší práce s daty

Cílem kurzu Chytřejší práce s daty je naučit jeho účastníky, jak se neztratit v dnešní době datové a zvýšit povědomí obcí, místních akčních skupin (MAS) a dobrovolných svazků obcí (DSO) o důležitosti znalosti dat a možnostech prezentace dat veřejnosti. Získané informace lze využít při tvorbě vlastních analýz, rozvojových či strategických dokumentů. Časová náročnost je přibližně 3 hodiny.

Vstup do kurzu

 

Kurz Úvod do Chytrého regionu – díl 2: "Partnerství, znalosti a podpora rozvoje chytrých řešení = základ chytrých měst a regionů" pokračuje v sérii kurzů, které představují Chytrý region Královéhradeckého kraje. V tomto dílě se více zaměřujeme na oblast spolupráce, partnerství a síťování.

Vstup do kurzu


V Akademii Chytrého regionu Královéhradeckého kraje se zájemci dozví vše, co rozhoduje o zdravém a vyváženém rozvoji obce, města i celého kraje. Připravené jsou online kurzy, prezenční lekce a poutavé exkurze, kde se účastníci naučí, jak předvídat a řídit vývoj obce, jak podporovat podnikání v obci, jaké nové trendy pomůžou v rozvoji obce a jak vše financovat. Kurzy v akademii jsou zdarma, stačí navštívit a přihlásit se ZDE.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.