Zapojte se!

Nabízíte chytré produkty a technologie, které jsou uplatnitelné v praxi? Máte za sebou úspěšnou realizaci chytrého řešení nebo implementaci chytrých technologií? Chcete být zařazeni mezi firmy nabízející chytrá řešení? Potřebujete se dozvědět ještě více, než jste nalezli na těchto stránkách? Chcete se s námi zapojit do dalších aktivit Chytrého regionu?

Pokud se rozhodnete k registraci, vyberte si kategorii – obor, jemuž se Vaše společnost věnuje a zpracujte informace o Vaší společnosti ve struktuře, která se uvedena v sekci Kdo nabízí chytrá řešení.

Informace o Vašich produktech zpracujte ve struktuře odpovídající položkám v sekci Produkty a technologie. Také zde vyberte téma. Pokud Váš obor či produkt spadá do více témat, upozorněte nás.

Je to jednoduché:

nebo volejte +420 495 817 803.  

Nad rámec prezentace na stránkách Chytrý region se též můžete zaregistrovat do Kompetenční mapy

Přidejte se k úspěšným, registrujte se v rámci Platformy investic, rozvoje a inovací Královéhradeckého kraje. Kompetenční mapa je databáze zahrnující technologické a výzkumné kompetence zaregistrovaných institucí, jejich aktivity,  poskytované nebo poptávané služby. Registrací zajistíte publicitu své organizaci a získáte přístup k informacím o ostatních subjektech.

Přejít na proinovace.cz