Veletrh

NOVO EXPO +inovace 2024

Na zámku v Novém Městě nad Metují se v dubnu protne tradice a svět budoucnosti.
Datum konání akce
26. 4. 10:00  -  28. 4. 2024 18:00
Místo konání
Husovo náměstí 1201, Nové Město nad Metují

V krásných prostorech zámku budou součástí interaktivní expozice významní regionální hráči na poli technologií, inovací, umělé inteligence, robotizace, virtuální reality, vědy a kreativy. Zároveň nebudou chybět zástupci škol zabývající se touto tématikou. Samozřejmě nesmíme zapomenout na přirozené potřeby návštěvníků, proto můžete počítat také s netradičními způsoby občerstvení a osvěžení, jako jsou čaj nesmrtelnosti, mikrobylinky, červy nebo kosmonautická strava, ale také tradiční pivko, byť v podobě speciálů.

Jak pro širokou veřejnost, tak pro regionální školy budou připravené vzdělávací soutěže např. na téma: "Staň se konstruktérem jako Tony Stark", ale také ruční dílna nebo gamingový turnaj pod mentoringem kluků z Fly5.

V neposlední řadě se pod jednou střechou představí regionální značky i ambasadoři z oblasti kulturně kreativního průmyslu jako Petrof, Elton, Kovap nebo Merkur, instituce se svými experimenty a aktéři, kteří se ve svých aktivitách zaměřují na udržitelnost.

Udržitelný rozvoj hraje důležitou roli pro budoucnost našich životů na této planetě již dnes, ať chceme nebo ne, proto bychom rádi tomuto tématu dali prostor a přiblížili jej i Vám, a to nejen formou přednášek.

Sdílejte na sociálních sítích