Chytrý region – Portál regionálního rozvoje

Vítejte na stránkách „Chytrého regionu“ – portálu regionálního rozvoje Královéhradeckého kraje.Více o poslání a struktuře tohoto webového portálu se dozvíte ZDE.

Královéhradecký kraj podporuje rozvoj chytrých řešení na svém území prostřednictvím konceptu Královéhradecký kraj – Chytrý region. Tento webový portál slouží také jako hlavní komunikační kanál Chytrého regionu. Vizi a přístup k rozvoji našeho kraje jako Chytrého regionu naleznete pod odkazem níže.

Co je to chytrý přístup k rozvoji regionu?

O rozvoj Chytrého regionu se starají odbor regionálního rozvoje, grantů a dotací KÚ KHK a Centrum investic, rozvoje a inovací.

Přístup Královéhradeckého kraje k problematice SMART Cities / SMART Regions je v České republice unikátní svojí komplexností, za což byl oceněn 1. místem v národní soutěži Chytrá města pro budoucnost – MODEL SMART CITY 2018.  Zároveň byla o Chytrém regionu napsána řada článků v odborných časopisech, zástupci Chytrého regionu prezentovali jeho myšlenku na mnoha akcích jak po celé České republice, tak i v zahraničí.

Více se dozvíte v sekci "Napsali o nás"

Zjistit více

Zaregistrujte se!

Proč byste se měli na těchto stránkách zaregistrovat? 

  • Budete moci zadávat a spravovat své projektové záměry pro Regionální akční plán Královéhradeckého kraje a pro nastavení nových dotačních titulů.
  • Budete dostávat pozvánky na zajímavé workshopy, konference a další akce.
  • Budete stále v obraze ohledně vývoje na poli chytrých řešení. 
  • Budeme o sobě navzájem "vědět", propojovat poskytovatele služeb s jejich příjemci
  • Budete moci ve svém uživatelském rozhraní ukládat personalizovaný obsah, oblíbené články a oblíbená témata, v rámci nichž budete moci přijímat novinky a informace nad rámec obsažených na webu.
 Nedozvěděli jste se zde vše, co Vás zajímá, neváhejte nás kontaktovat!

Pište nám na chytryregion@chytryregion.cz

nebo volejte +420 495 817 803.